Kezdőlap Kéziszerszámok Szerelőkulcsok MOB Peddinghaus Csillag-villáskulcs, DIN 899-3113, csillagfej 15°-ban döntve, 28mmx314mm, 9000280001/I
MOB Peddinghaus Csillag-villáskulcs, DIN 899-3113, csillagfej 15°-ban döntve, 21mmx237mm, 9000210001/I
Vissza a termékekhez
MOB Villáskulcs 13mmx15mm, 187mm, 15°, DIN 899-3110, 9005B30001/I
MOB Villáskulcs 13mmx15mm, 187mm, 15°, DIN 899-3110, 9005B30001/I 2.645 Ft (2.083 Ft + áfa)
Nagyításhoz kattints ide
MOB PEDDINGHAUS
MOB Peddinghaus Csillag-villáskulcs, DIN 899-3113, csillagfej 15°-ban döntve, 28mmx314mm, 9000280001/I
Külső raktár (1+ hét szállítási idő)
Kedvencekhez
Cikkszám: 9000280001/I Kategóriák: Kéziszerszámok, Szerelőkulcsok
  • Leírás
  • További információk
  • Letölthető mellékletek
  • A márkáról
  • Készletinformáció
  • Kiszállítás
  • Jótállás, szavatosság
Leírás
Ergonómikus kialakítás, könnyű munkavégzés a nehezen hozzáférhető helyeken is. Könnyen tisztítható! Mérete: 28 mm Teljes hossz: 314 mm 15 fokban hajlított fej Pofaszélesség: 61 mm/41 mm
További információk
Tömeg 463 g
Hosszúság
314 mm
Kulcsszélesség
28 mm
Szabvány
DIN 899-3113
Brand
MOB PEDDINGHAUS
Méret
28 mm x 314 mm
Letölthető mellékletek
letöltése
A márkáról
Készletinformáció
Kiszállítás
Jótállás, szavatosság
1 év gyártói garancia!
Kapcsolódó termékek
Népszerű
Gyorsnézet
Kedvencekhez
Kosárba teszem
MOB Racsnis csillag-villáskulcs készlet, 8-19mm, 12 részes, 9002M12001
-30%
Gyorsnézet
Kosárba teszem
BESSEY rugós szorító VarioClippix XV, 100mm, XV5-100
8 készleten
BESSEY
Új
Wiha Racsnis csavarhúzó bit behajtó SoftFinish nyéllel, 47169
1 készleten
WIHA
KNIPEX Kábelvágó fogó racsnis elvvel, VDE, szigetelt, 380mm² -ig, 280mm, 95 36 280
KNIPEX
Knipex Csővágó, DPT50, Ø 32, 40, 50 mm-es vastag falú műanyag csövekhez, 90 23 02 BK
KNIPEX
KNIPEX TwinGrip csúszócsuklós fogó, univerzális, állítható, 200mm, Karácsonyi Limitált Kiadás, 82 01 200 S02
2 készleten
-30%
BESSEY rugós asztalos szorító VarioClippix XV, 170mm, XV5-170
8 készleten
BESSEY
-15%Új
WIHA XL mechatronic szerszámkoffer, szigetelt szerszámokkal, 81 részes, 47249
WIHA2
Mondelin
Secra
MINŐSÉG - MEGBÍZHATÓSÁG - ZOREX
Wiha csavarhúzó készletek
Wiha SpeedE 45791
Wiha nyomaték csavarhúzók
Elektromos csavarhúzók
Knipex villanyszerelő fogók
  • 1101 Budapest, Kőbányai út 49/b
  • zorex@zorex.hu
Legutóbbi cikkek
  • fam-csomag-eon
    FAM csomag E.ON előírásoknak megfelelően, jegyzőkönyveztetve, egyhelyről!
    2023.02.08. Nincs hozzászólás
  • FAW szerszámkészlet
    FAM bevizsgálással szigetelt szerszámkészlet a Zorexnél!
    2023.02.05. Nincs hozzászólás
  • wiha-ujdonsagok-2026-telepitesteszter-villanyszerelo
    Kevesebb dokumentáció, több valódi munka – új irány a villanyszerelésben
  • Wiha speedE® II 1000 V szigetelt elektromos csavarhúzó készlet 2 darab slimBittel, akkuval és USB-töltővel L-Boxx Mini dobozban, 10 részes, 44318