Kezdőlap Kéziszerszámok Szerelőkulcsok MOB Peddinghaus Csillag-villáskulcs, DIN 899-3113, csillagfej 15°-ban döntve, 17mmx197mm, 9000170001/I
MOB Peddinghaus Rátűzőkulcs készlet, 28 részes, TTX8-70, E4-E24, torx 1/4"-1/2", 9028000000
Vissza a termékekhez
MOB Peddinghaus Csillag-villáskulcs, DIN 899-3113, csillagfej 15°-ban döntve, 22mmx248mm, 9000220001/I
Nagyításhoz kattints ide
MOB PEDDINGHAUS
MOB Peddinghaus Csillag-villáskulcs, DIN 899-3113, csillagfej 15°-ban döntve, 17mmx197mm, 9000170001/I
Külső raktár (1+ hét szállítási idő)
Kedvencekhez
Cikkszám: 9000170001/I Kategóriák: Kéziszerszámok, Szerelőkulcsok
  • Leírás
  • További információk
  • Letölthető mellékletek
  • A márkáról
  • Készletinformáció
  • Kiszállítás
  • Jótállás, szavatosság
Leírás
Ergonómikus kialakítás, könnyű munkavégzés a nehezen hozzáférhető helyeken is. Könnyen tisztítható! Mérete: 17 mm Teljes hossz: 197 mm 15 fokban hajlított fej Pofaszélesség: 39 mm/25,5 mm
További információk
Tömeg 128 g
Hosszúság
197 mm
Kulcsszélesség
17 mm
Szabvány
DIN 899-3113
Brand
MOB PEDDINGHAUS
Méret
17 mm x 197 mm
Letölthető mellékletek
letöltése
A márkáról
Készletinformáció
Kiszállítás
Jótállás, szavatosság
1 év gyártói garancia!
Kapcsolódó termékek
Gyorsnézet
Kedvencekhez
Kosárba teszem
KNIPEX Kábelvágó fogó racsnis elvvel, VDE, szigetelt, 380mm² -ig, 280mm, 95 36 280
KNIPEX
-25%
Gyorsnézet
Kosárba teszem
3 készleten
WIHA
KNIPEX TwinGrip csúszócsuklós fogó, univerzális, állítható, 200mm, Karácsonyi Limitált Kiadás, 82 01 200 S02
2 készleten
KNIPEX
KNIPEX Kábelvágó fogó racsnis elvvel 380mm² -ig, 280mm, 95 31 280
-25%
Wiha Dugókulcs és bit készlet ProBuddy®Evo, racsnis hajtókarral, 1/4″/5,5-13mm, 40 részes, 46960
1 készleten
WIHA
-15%
WIHA XL mechatronic szerszámkoffer, szigetelt szerszámokkal, 81 részes, 47249
WIHA2
-30%
BESSEY rugós asztalos szorító VarioClippix XV, 170mm, XV5-170
8 készleten
BESSEY
-10%
KNIPEX Bőrlyukasztó fogó, Ø2-5mm, 220mm, 90 70 220
1 készleten
Mondelin
Secra
MINŐSÉG - MEGBÍZHATÓSÁG - ZOREX
Wiha csavarhúzó készletek
Wiha SpeedE 45791
Wiha nyomaték csavarhúzók
Elektromos csavarhúzók
Knipex villanyszerelő fogók
  • 1101 Budapest, Kőbányai út 49/b
  • zorex@zorex.hu
Legutóbbi cikkek
  • fam-csomag-eon
    FAM csomag E.ON előírásoknak megfelelően, jegyzőkönyveztetve, egyhelyről!
    2023.02.08. Nincs hozzászólás
  • FAW szerszámkészlet
    FAM bevizsgálással szigetelt szerszámkészlet a Zorexnél!
    2023.02.05. Nincs hozzászólás
  • wiha-ujdonsagok-2026-telepitesteszter-villanyszerelo
    Kevesebb dokumentáció, több valódi munka – új irány a villanyszerelésben
  • Wiha speedE® II 1000 V szigetelt elektromos csavarhúzó készlet 2 darab slimBittel, akkuval és USB-töltővel L-Boxx Mini dobozban, 10 részes, 44318