Kezdőlap Kéziszerszámok Szerelőkulcsok MOB Peddinghaus Csillag-villáskulcs, DIN 899-3113, csillagfej 15°-ban döntve, 10mmx134mm, 9000100001/I
MOB Peddinghaus Rátűzőkulcs készlet, 28 részes, TTX8-70, E4-E24, torx 1/4"-1/2", 9028000000
Vissza a termékekhez
MOB Peddinghaus Csillag-villáskulcs, DIN 899-3113, csillagfej 15°-ban döntve, 22mmx248mm, 9000220001/I
Nagyításhoz kattints ide
MOB PEDDINGHAUS
MOB Peddinghaus Csillag-villáskulcs, DIN 899-3113, csillagfej 15°-ban döntve, 10mmx134mm, 9000100001/I
Külső raktár (1+ hét szállítási idő)
Kedvencekhez
Cikkszám: 9000100001/I Kategóriák: Kéziszerszámok, Szerelőkulcsok
  • Leírás
  • További információk
  • Letölthető mellékletek
  • A márkáról
  • Készletinformáció
  • Kiszállítás
  • Jótállás, szavatosság
Leírás
Ergonómikus kialakítás, könnyű munkavégzés a nehezen hozzáférhető helyeken is. Könnyen tisztítható! Mérete: 10 mm Teljes hossz: 134 mm 15 fokban hajlított fej Pofaszélesség: 25 mm/16 mm
További információk
Tömeg 39 g
Hosszúság
134 mm
Kulcsszélesség
10 mm
Szabvány
DIN 899-3113
Brand
MOB PEDDINGHAUS
Letölthető mellékletek
letöltése
A márkáról
Készletinformáció
Kiszállítás
Jótállás, szavatosság
1 év gyártói garancia!
Kapcsolódó termékek
Gyorsnézet
Kedvencekhez
Kosárba teszem
KNIPEX TwinGrip csúszócsuklós fogó, univerzális, állítható, 200mm, Karácsonyi Limitált Kiadás, 82 01 200 S02
2 készleten
KNIPEX
-25%
Gyorsnézet
Kosárba teszem
3 készleten
WIHA
Új
Wiha Racsnis csavarhúzó bit behajtó SoftFinish nyéllel, 47169
1 készleten
WIHA
KNIPEX
-25%
Wiha Dugókulcs és bit készlet ProBuddy®Evo, racsnis hajtókarral, 1/4″/5,5-13mm, 40 részes, 46960
1 készleten
KNIPEX Elektromos szerelőfogó krimpelő funkcióval, kábelvágóval, kábelek csupaszítására, 200mm, 13 81 200
-25%
Wiha mágneses hatlapú bit-dugókulcs (dugókulcs betét) készlet, 1/4″, 6 részes, színkódolt, 47035
2 készleten
-30%
BESSEY rugós szorító VarioClippix XV, 100mm, XV5-100
8 készleten
BESSEY
Mondelin
Secra
MINŐSÉG - MEGBÍZHATÓSÁG - ZOREX
Wiha csavarhúzó készletek
Wiha SpeedE 45791
Wiha nyomaték csavarhúzók
Elektromos csavarhúzók
Knipex villanyszerelő fogók
  • 1101 Budapest, Kőbányai út 49/b
  • zorex@zorex.hu
Legutóbbi cikkek
  • fam-csomag-eon
    FAM csomag E.ON előírásoknak megfelelően, jegyzőkönyveztetve, egyhelyről!
    2023.02.08. Nincs hozzászólás
  • FAW szerszámkészlet
    FAM bevizsgálással szigetelt szerszámkészlet a Zorexnél!
    2023.02.05. Nincs hozzászólás
  • wiha-ujdonsagok-2026-telepitesteszter-villanyszerelo
    Kevesebb dokumentáció, több valódi munka – új irány a villanyszerelésben
  • Wiha speedE® II 1000 V szigetelt elektromos csavarhúzó készlet 2 darab slimBittel, akkuval és USB-töltővel L-Boxx Mini dobozban, 10 részes, 44318