Kezdőlap Forgácsoló szerszámok Csigafúrók Ruko Terrax csigafúró (fúrószár), DIN 338, N típus, HSS-G-TiN, Ø 10.2 x 133 x 87 mm, 250102TX
Ruko Terrax csigafúró (fúrószár), DIN 338, N típus, HSS-G-TiN, Ø 8.5 x 117 x 75 mm, 250085TX
Vissza a termékekhez
Ruko Terrax csigafúró (fúrószár), DIN 338, N típus, HSS-G-TiN, Ø 13.0 x 151 x 101 mm, 250130TX
Nagyításhoz kattints ide
RUKO
Ruko Terrax csigafúró (fúrószár), DIN 338, N típus, HSS-G-TiN, Ø 10.2 x 133 x 87 mm, 250102TX
Méret: Ø 10.2 x 133 x 87 mm
Külső raktár (1+ hét szállítási idő)
Kedvencekhez
Cikkszám: 250102TX Kategória: Csigafúrók
  • Leírás
  • További információk
  • Letölthető mellékletek
  • A márkáról
  • Készletinformáció
  • Kiszállítás
  • Jótállás, szavatosság
Leírás
További információk
Tömeg 54 g
Rendelési szám
250102TX
Méret
Ø 10.2 x 133 x 87 mm
Brand
RUKO
Letölthető mellékletek
letöltése
A márkáról
Készletinformáció
Kiszállítás
Jótállás, szavatosság
1 év gyártói garancia!
Kapcsolódó termékek
-20%
Gyorsnézet
Kedvencekhez
Kosárba teszem
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) 11,5mm, HSS, DIN338, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, 259115
-20%
Gyorsnézet
Kosárba teszem
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) készlet, Ø1mm-13mm x 0.5mm, HSSCo5, DIN338, 25 részes, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, ipari műanyag kazettában, 259215ERO
-20%
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) 11mm, HSSCo5, DIN338, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, 259110E
-20%
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) 6mm, HSSCo5, DIN338, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, 259060E
7 készleten
-20%
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) készlet, Ø1mm-10mm x 0.5mm, HSSCo5, DIN338, 19 részes, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, ipari műanyag kazettában, 259214ERO
-20%
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) 13mm, HSS, DIN338, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, 259130
-20%
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) 9mm, HSSCo5, DIN338, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, 259090E
-20%
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) 11mm, HSS, DIN338, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, 259110
Mondelin
Secra
MINŐSÉG - MEGBÍZHATÓSÁG - ZOREX
Wiha csavarhúzó készletek
Wiha SpeedE 45791
Wiha nyomaték csavarhúzók
Elektromos csavarhúzók
Knipex villanyszerelő fogók
  • 1101 Budapest, Kőbányai út 49/b
  • zorex@zorex.hu
Legutóbbi cikkek
  • fam-csomag-eon
    FAM csomag E.ON előírásoknak megfelelően, jegyzőkönyveztetve, egyhelyről!
    2023.02.08. Nincs hozzászólás
  • FAW szerszámkészlet
    FAM bevizsgálással szigetelt szerszámkészlet a Zorexnél!
    2023.02.05. Nincs hozzászólás
  • wiha-ujdonsagok-2026-telepitesteszter-villanyszerelo
    Kevesebb dokumentáció, több valódi munka – új irány a villanyszerelésben
  • Wiha speedE® II 1000 V szigetelt elektromos csavarhúzó készlet 2 darab slimBittel, akkuval és USB-töltővel L-Boxx Mini dobozban, 10 részes, 44318