Kezdőlap Kéziszerszámok Fogók KNIPEX TwinGrip univerzális, állítható fogó, 2 komponensű nyéllel, 150mm, bliszteres, 82 02 150 SB
KNIPEX TwinGrip univerzális, állítható fogó, 2 komponensű nyéllel, 150mm, 82 02 150
Vissza a termékekhez
KNIPEX Nagy teljesítményű erő-oldalcsípőfogó, 1K műanyag nyéllel, 200mm, 74 01 200
Nagyításhoz kattints ide
KNIPEX
KNIPEX TwinGrip univerzális, állítható fogó, 2 komponensű nyéllel, 150mm, bliszteres, 82 02 150 SB
Fő méret: 150mm, 82 02 150 SB
Külső raktár (1+ hét szállítási idő)
KNIPEX TwinGrip univerzális, állítható fogó, 2 komponensű nyéllel, 150mm, bliszteres, 82 02 150 SB. Ez a fogó tökéletes választás mind ipari, mind otthoni felhasználók számára, akik prémium minőséget és megbízhatóságot keresnek. Univerzális megoldás csavarkiszedésre!
Kedvencekhez
Cikkszám: 8202150SB Kategóriák: Fogók, Kéziszerszámok Címkék: 150mm fogó, 82 02 150 SB, 8202150SB, állítható fogó, frontális fogás, oldalcsípő fogó, szerelő fogó, TwinGrip, univerzális fogó
  • Leírás
  • További információk
  • Letölthető mellékletek
  • A márkáról
  • Készletinformáció
  • Kiszállítás
  • Jótállás, szavatosság
Leírás
Főbb jellemzői:
Front- és oldalirányú fogás: Ideális mindenféle szorosan illeszkedő vagy sérült csavarhoz.
5 állítható pozíció: Könnyen alkalmazkodik különböző méretű tárgyakhoz.
Kiváló minőségű anyagok: Tartós és megbízható, hosszú élettartammal.
Ergonomikus kialakítás: Kényelmes használat még hosszabb munkák során is.
  • Kopott fejű és menetes csavarok megfogása, meghúzása és meglazítása
  • Egyedi kombináció: frontális és oldalirányú fogás funkció, dobozcsukló, gombnyomásos állítás
  • Nagy tapadású frontális pofa robusztus fogakkal és nagy áttétellel a pofák csúcsánál
  • Megbízható frontális fogás lapos munkadarabokon akár 6 mm-ig a hárompontos rendszernek köszönhetően
  • Csípésgátló rendszer csökkenti az ujjak becsípődésének kockázatát
  • Tartós és ellenálló a robusztus dobozcsuklónak köszönhetően
  • Kicsi és kézre álló – finomabb munkákhoz is alkalmas
  • Nagy frontális és oldalsó fogási kapacitás: 3–16 mm átmérőjű és lapos szélességű tárgyakhoz
További információk
Tömeg 270 g
Rendelési szám
82 02 150 SB
Fő méret
150mm, 82 02 150 SB
Cikkszám
82 02 150 SB
Markolat
2 komponensű csúszásmentes műanyag
Fej
polírozott
Beállítási pozíció
5
Hosszúság
150 mm
Brand
KNIPEX
Letölthető mellékletek
A márkáról
Készletinformáció
Kiszállítás
Jótállás, szavatosság
1 év gyártói garancia!
Érdekelhetnek még…
Gyorsnézet
Kedvencekhez
Kosárba teszem
KNIPEX TwinGrip univerzális, állítható, csúszócsuklós fogó, kétkomponensű nyéllel, 200mm, 82 02 200
2 készleten
Gyorsnézet
Kosárba teszem
KNIPEX TwinGrip univerzális, állítható, csúszócsuklós fogó, PVC nyéllel, 200mm, bliszteres csomagolásban, 82 01 200 SB
1 készleten
KNIPEX TwinGrip univerzális, állítható fogó, PVC nyéllel, 150mm, 82 01 150
1 készleten
KNIPEX TwinGrip univerzális, állítható, csúszócsuklós fogó, PVC nyéllel, 200mm, 82 01 200
Kapcsolódó termékek
Knipex fogó készlet, villanyszerelő, 1000V szigetelt (VDE), 3 részes, 00 20 12
KNIPEX TwinGrip® fogó készlet, 3 részes, 00 19 61 V01
KNIPEX Oldalcsípő fogó, 160mm, 70 02 160
-25%
KNIPEX TwinGrip univerzális, állítható, csúszócsuklós fogó, kétkomponensű nyéllel, bliszteres, 250mm, 82 02 250 SB
2 készleten
KNIPEX Oldalcsípő fogó Super Knips®Electronic, 125 mm, 78 61 125
3 készleten
Knipex fogó készlet, villanyszerelő, 1000V szigetelt (VDE), 3 részes, 00 31 30 BK V02
Új
*Knipex oldalcsípő fogó, foci VB 2026 limitált kiadás, 160mm, 70 02 160 S8
38 készleten
Mondelin
Secra
MINŐSÉG - MEGBÍZHATÓSÁG - ZOREX
Wiha csavarhúzó készletek
Wiha SpeedE 45791
Wiha nyomaték csavarhúzók
Elektromos csavarhúzók
Knipex villanyszerelő fogók
  • 1101 Budapest, Kőbányai út 49/b
  • zorex@zorex.hu
Legutóbbi cikkek
  • fam-csomag-eon
    FAM csomag E.ON előírásoknak megfelelően, jegyzőkönyveztetve, egyhelyről!
    2023.02.08. Nincs hozzászólás
  • FAW szerszámkészlet
    FAM bevizsgálással szigetelt szerszámkészlet a Zorexnél!
    2023.02.05. Nincs hozzászólás
  • wiha-ujdonsagok-2026-telepitesteszter-villanyszerelo
    Kevesebb dokumentáció, több valódi munka – új irány a villanyszerelésben
  • Wiha speedE® II 1000 V szigetelt elektromos csavarhúzó készlet 2 darab slimBittel, akkuval és USB-töltővel L-Boxx Mini dobozban, 10 részes, 44318