Kezdőlap Forgácsoló szerszámok Csigafúrók Ruko Terrax csigafúró (fúrószár) DIN 338, N típus, HSS-R, Ø 5.0 x 86 x 52 mm, 201050TX
Ruko Terrax csigafúró (fúrószár) DIN 338, N típus, HSS-R, Ø 4.0 x 75 x 43 mm, 201040TX
Vissza a termékekhez
Ruko Terrax csigafúró (fúrószár) DIN 338, N típus, HSS-R, Ø 8.5 x 117 x 75 mm, 201085TX
Nagyításhoz kattints ide
RUKO
Ruko Terrax csigafúró (fúrószár) DIN 338, N típus, HSS-R, Ø 5.0 x 86 x 52 mm, 201050TX
Méret: Ø 5.0 x 86 x 52 mm
Külső raktár (1+ hét szállítási idő)
Kedvencekhez
Cikkszám: 201050TX Kategória: Csigafúrók
  • Leírás
  • További információk
  • Letölthető mellékletek
  • A márkáról
  • Készletinformáció
  • Kiszállítás
  • Jótállás, szavatosság
Leírás
További információk
Tömeg 10 g
Rendelési szám
201050TX
Méret
Ø 5.0 x 86 x 52 mm
Hossz
86 mm
Átmérő
5 mm
Dolgozó rész
52 mm
Brand
RUKO
Letölthető mellékletek
letöltése
A márkáról
Készletinformáció
Kiszállítás
Jótállás, szavatosság
1 év gyártói garancia!
Kapcsolódó termékek
-20%
Gyorsnézet
Kedvencekhez
Kosárba teszem
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) 10,5mm, HSS, DIN338, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, 259105
-20%
Gyorsnézet
Kosárba teszem
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) 11,5mm, HSS, DIN338, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, 259115
-20%
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) 9,5mm, HSS, DIN338, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, 259095
-20%
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) 10mm, HSSCo5, DIN338, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, 259100E
6 készleten
-20%
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) 10mm, HSS, DIN338, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, 259100
-20%
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) 11mm, HSS, DIN338, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, 259110
-20%
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) 11mm, HSSCo5, DIN338, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, 259110E
-20%
Ruko ULTIMATECUT fúrószár (csigafúró) 13mm, HSSCo5, DIN338, FLOWSTEP® lépcsőzetes csúccsal, 259130E
Mondelin
Secra
MINŐSÉG - MEGBÍZHATÓSÁG - ZOREX
Wiha csavarhúzó készletek
Wiha SpeedE 45791
Wiha nyomaték csavarhúzók
Elektromos csavarhúzók
Knipex villanyszerelő fogók
  • 1101 Budapest, Kőbányai út 49/b
  • zorex@zorex.hu
Legutóbbi cikkek
  • fam-csomag-eon
    FAM csomag E.ON előírásoknak megfelelően, jegyzőkönyveztetve, egyhelyről!
    2023.02.08. Nincs hozzászólás
  • FAW szerszámkészlet
    FAM bevizsgálással szigetelt szerszámkészlet a Zorexnél!
    2023.02.05. Nincs hozzászólás
  • wiha-ujdonsagok-2026-telepitesteszter-villanyszerelo
    Kevesebb dokumentáció, több valódi munka – új irány a villanyszerelésben
  • Wiha speedE® II 1000 V szigetelt elektromos csavarhúzó készlet 2 darab slimBittel, akkuval és USB-töltővel L-Boxx Mini dobozban, 10 részes, 44318